Nepreferuji žádnou povídku, prostě, co budu mít chuť psát, to budu psát


Stvoření noci - Že by se blýskalo na lepší časy? Nějak mě chytá nálada na psaní a vrhám se na další kapitolku.

7. narozeniny blogu

14. července 2016 v 19:00 | Jane |  O blogu

Dnes to je sedm let, co jsem založila tento blog a vložila první kapitolku. To už je hodně dlouhá doba. Podle počítadla jsem měla 114 230 návštěv, za což vám všem nesmírně děkuji, hlavně když aktivní byl blog spíše v prvních třech letech a poté naprostý úpadek. Jenže skutečný život se do toho fiktivního dost zamíchal, a na psaní nebyl čas, nálada a hlavně žádné nápady. Teď jsem se do psaní trochu dostala, ale zase jsem se sekla a nemůžu pokročit. Nejhorší je, že nápady by byly, stručná dějová linka taky, ale ten zbytek. Děj na sebe musí nějak navazovat, vyplnit to někdy "kecy" (které se mi píšou dost blbě, ale musí tam být) a utvořit z toho něco, se co bude líbit nejenom mě, ale hlavně vám.


Mám rozepsanou jednu povídku k HP - Stvoření noci. Někde v hlavě zastrčené pokračování Nenávidí (a ještě hlouběji další pokračování Nenávidí), poté jsem načla už před lety jednu s tématikou SS otec/pěstoun HP (ale ta je hodně u vody) a pak mi hlodá v hlavě dost ústavičně jedna HG/SS ohledně cestování časem (možná na ní začnu pracovat, páč je dost neúprostná).

Tématika Twilightu, je spíš oddechovka. Začala jsem pracovat na jedné s hlavní postavou Leah, ale ta se na světlo stránek blogu dostane až ji dopíšu a jelikož to není hlavní povídka, tak to nemusí být hodně dlouho. Rozepsaná Jsi upír..., je na bodě mrazu, musela bych si ji přečíst abych se dostala do děje, a to se mi nechce, hlavně kvůli HP, které jsou přednější.

Dost bylo mých keců, měla bych jít pracovat na Stvoření.

PS: kdo si to přečetl celé, prosím, ohodnoťte článek hvězdičkou, ať vím, kolik vás tu chodí a čeká na novou kapitolku. (Snad mě to donutí zase něco stvořit (i když mám hotovou jednu kapitolku, která je v pořadí tak cca 13, přišla ke mě jednou z nenadání a musela jsem ji hodit na "papír", protože se psala fakt sama))

Díky, věrní fanoušci

PS2: z toho obrázku nemůžu :-D
 

8 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Dominika Dominika | Web | 15. července 2016 v 10:59 | Reagovat

OK, super počteníčko, děkuji a gratuluji ke krásnému výročí.. :-)  :-)

2 Michelle Michelle | 23. srpna 2016 v 14:32 | Reagovat

Gratuluji blogu k narozeninám :-D Láska nad kotlíkem byla moje první FF O_O  8-) Těším se na další čtení ;-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama