Nepreferuji žádnou povídku, prostě, co budu mít chuť psát, to budu psát


Stvoření noci - Že by se blýskalo na lepší časy? Nějak mě chytá nálada na psaní a vrhám se na další kapitolku.

10. kapitola

14. července 2009 v 17:09 | Jane |  Nový život, nebo spíš věčnost?
Já taky

Utíkala jsem lesem a vzpomínala na Alexe, bývalého přítele. Milovala jsem ho a myslela si, že on mě taky. Chodili jsme spolu rok, až do dne, kdy jsem ho nachytala jak se líbá s jinou. Zničilo mě to. Chtěla jsem vysvětlení proč to udělal. Raději jsem to neměla zjistit. Už dlouho mě nemiluje, ale chtěl si se mnou ještě užít. Nenáviděla jsem ho. Když jsem se stala upírkou, měla jsem nutkání ho zabít, ale nic bych tím nezměnila, a ještě by se ze mě stal vrah. Nechala jsem ho být, i tehdy když za mnou dolézal, že mě miluje, že udělal chybu. Taky aby za mnou nechodil, když jsem byla ještě o hodně krásnější než předtím. Poslala jsem ho do háje.


Vzpomínala jsem a uvědomovala si, že Edward takový není. Kdyby si chtěl s někým jenom užít, někoho by si za tu dlouhou dobu našel. Neváhala jsem, běžela jsem zpět na louku a doufala, že tam ještě je.

Doběhla jsem k louce a uviděla ho. Seděl na zemi opřený o strom a vypadal zdrceně. Věděla jsem, že za to můžu já svým zbabělým útěkem. Slyšel mě. Postavil se a já k němu došla.

"Edwarde je mi líto, že jsem utekla. Já nemám hezké vzpomínky na svůj předešlý vztah. Bála jsem se, že dopadnu stejně jako minule. Promiň. Vím, že ty takový určitě nejsi. Odpusť." Chtěla jsem mu to objasnit, myslela jsem na Alexe a jak moc mi ublížil.

"Ne ty promiň mě. Neměl jsem na tebe tolik naléhat. Jak jsem říkal, vůbec se neznáme, nemohl jsem po tobě chtít, aby ses do mě taky hned zamilovala."

"Ale já se do tebe zamilovala," vyřkla jsem ty slova dřív než mě napadly. Usmál se a jeho oči dostali barvu roztaveného zlata.

Chytl mě a přitáhl si mě blíž. Obmotala jsem mu ruce kolem pasu a položila hlavu na hruď. Silně mě objal a zabořil hlavu do mých vlasů. Objímali jsme se a užívali si vzájemné blízkosti.

Najednou se ode mě odtáhl. Dívala jsem se mu do očí a naprosto se v nich utápěla. Byl nádherný a patřil mě, nikomu jinému. Nedokázala jsem v jeho přítomnosti na nic myslet, jen na to jak moc ho miluji a on miluje mě. Znova se usmál a měla jsem strašnou touhu ho políbit. Samozřejmě mě slyšel, a nápad se mu zřejmě zalíbil. Vzal můj obličej do dlaní a políbil mě. Byl to letmý polibek, jako by se bál, že znova odejdu. Musela jsem ho přesvědčit o opaku. Přitáhla jsem si ho ještě blíž k sobě a vášnivě políbila. Nezůstával pozadu a jak zaútočil na mé rty, nečekala jsem to a pod jeho silou jsem se svalila na zem a ho stáhla sebou. Váleli jsme se na zemi a já dostala příšerný záchvat smíchu. Nevím proč jsem se smála, ale nemohla jsem přestat.

"Už jsi se dosmála." Edward se na mě usmíval a já pořád nemohla přestat. "Ne, asi mi budeš muset pomoct," jen s trochou štěstí jsem dokázala říct smysluplnou větu.

Přemýšlel a po chvíli se na mě podíval s podivnými jiskřičkami v očích. Už ten jeho pohled mě dokázal zklidnit, ale to co vymyslel jako první se mi líbilo víc. Znova mě začal líbat.
Užívala jsem si jeho polibky, doteky, slůvka "miluji tě". Nechtěla jsem ho opouštět, ale musela jsem. Blbý domácí vězení.

"Musíš jít." Díval se na mě smutnýma očima a ještě víc mi to zhoršoval. "Musím. To jsem dopadla. Upír a má zaracha."

"Myslím, že je to moje vina. Kdybych přišel včera do školy, tak by ti dal John pokoj, a ty by jsi teď nemusela domů."

"Ne není to… A jo vlastně je to tvoje vina. Kdybys přišel, mohl by sis užívat mé přítomnosti celou noc. Tak teď si nes následky," s těmi slovy jsem vstala a začala utíkat zpátky domů.

Daleko jsem mu neutekla. Doběhl mě a sevřel v náručí. "Aspoň ses mohla rozloučit, a ne mi hnedka utéct." "Promiň. Tak ahoj zítra." Chtěla jsem odejít, ale nepouštěl mě. Jasně, ani takový odchod se mu nelíbil. "Ne, ne. Takhle ne." Velmi jemně mě políbil, jako bych byla porcelánová panenka, ale o to, to bylo krásnější. "Ahoj zítra Jenn." Odběhl pryč a nechal mě tam naprosto omámenou. Došla jsem domů a s myšlenkami na Edwarda jsem dopadla do postele.


 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 ostruzina_lenka ostruzina_lenka | Web | 23. července 2009 v 1:03 | Reagovat

Jj, pěkně se to rozjíždí. Jen by mě zajímalo v čem bude háček.  :-D   ;-)

2 PhotographerOkan PhotographerOkan | E-mail | Web | 21. prosince 2011 v 15:14 | Reagovat

Dobrej blog

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama